O nas arrow Do rywalizacji
Autka akumulatorowe
Autka akumulatorowe
Autka akumulatorowe
Samochodziki akumulatorowe to niezapomniane przeżycie dla tak małego człowieka nie mając jeszcze prawa jazdy może przejechać się super JEEPEM czy innym pojazdem tego typu, nawet nie wiedzą Państwo ile radości i uśmiechu można zobaczyć na twarzy dziecka. Po kolizji można śmiało jechać dalej - mandatu nie będzie!
Bungee Run
Bungee Run
Bungee Run

Bunge-run to bardzo popularne urządzenie do rywalizacji. Świadczy o tym choćby wielość wyprodukowanych wzorów. Idealnie sprawdza się na plażach, festynach i wszelkich imprezach rekreacyjnych. Zasady współzawodnictwa są bardzo proste. Będąc przypiętym do sprężystej gumy trzeba przyczepić rzepową poduszeczkę jak najdalej. Oczywiście wygrywa ten, który dobiegnie najdalej i zaczepi na bandzie poduszeczkę. Powrót na miejsce startu, dzięki sprężystej gumie jest bardzo szybki.
Byk rodeo
Byk Rodeo
Byk Rodeo

Mechaniczny byk - Rodeo to symulator jazdy na byku. Idealnie nadaje się do lokali rozrywkowych oraz pubów i stanowi ogromną atrakcję na piknikach i wszelkich imprezach plenerowych. Dzięki kilku poziomom trudności, które zapewnia oprogramowanie urządzenia oraz możliwości ręcznego sterowania za pomocą joysticka każdy może spróbować swoich sił w ujeżdżaniu byka. Istnieje kilka wersji Rodeo: Basic, Standard, Heavy, które różnią się od siebie wyglądem, gabarytami i rozwiązaniami technicznymi, ale zabawa na byku jest zawsze wyjątkowym doświadczeniem.
Gigantyczne piłkarzyki
Gigantyczne piłkarzyki
Gigantyczne piłkarzyki
 
Boisko piłkarskie to popularne barowe piłkarzyki w wersji makro. W grze zamiast miniaturowych piłkarzyków "uwięzionych" przy obracających się drążkach, uczestniczą piłkarze przypięci do aluminiowych rur. W grze może jednocześnie uczestniczyć czternastu piłkarzy. Każdy z nich może poruszać się tylko wzdłuż rury, do której jest przypięty. Zasady są bardzo proste... piłka jest okrągła a bramki są dwie.
Gigantyczne piłkarzyki
Gigantyczne piłkarzyki
Gladiatorzy Colloseum
Gladiatorzy Colloseum
Antyczne Colloseum w nowej wersji

Colloseum, jest urządzeniem do rywalizacji i jak sama nazwa wskazuje odwołuje się do walk gladiatorów z czasów imperium rzymskiego. Dwóch gladiatorów uzbrojonych w gąbkowe lance i hełmy, wychodząc na arenę ma za zadanie stoczyć walkę. Walkę wygrywa ten, który wypychając przeciwnika utrzyma się na okrągłym podwyższeniu. Jest to idealne urządzenie na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, pikniki, festyny.
Kula Zorbing
Kula Zorbing
Kula Zorbing

Zorbing - Tocząca się kula w której wnętrzu znajduję się kilka osób. To nie jest zabawa dla ludzi o wrażliwym żoładku, ale dla prawdziwych zawodowców spragnionych mocnych przeżyć. Zapraszamy - jeśli się odważysz!
Latające rowery
Latające rowery
Latające rowery

Połączenie roweru, huśtawki i karuzeli. Nowatorska konstrukcja umożliwiająca obsługę przez jednego pracownika. Nie wymaga zasilania!!! Łatwy transport. Zestaw dwustanowiskowy na jednej przyczepie. "Wysoki" standard wykonania.
Potrójne spodnie
Potrójne spodnie
Potrójne spodnie

Wyścigi w tak uszytych spodniach nie są taką łatwą sprawą. Potrzeba dużego zgrania i koordynacji ruchów, aby "bezboleśnie" przebyć dystans i dobiec do mety. Oprócz wersji potrójnej spodni istnieje wersja podwójna. Spodnie szyte są w dwóch rozmiarach: dla dzieci (junor) i dla dorosłych (senior). W komplecie znajdują się dwie trójki małych, lub dwie trójki dużych.
Ring bokserski
Ring bokserski
Ring bokserski

Nasz Ring bokserski nie ma nic wspólnego z agresją i urazami, jakich możemy doświadczyć na prawdziwym ringu. Dmuchane, sprężyste podłoże, dmuchane barierki ochronne i do tego ogromne, komicznie wyglądające rękawice bokserskie. Wszystko to sprawia, że pojedynek na takim ringu jest niezwykle bezpieczny i do tego bardzo zabawny. Mimo tych "nie wielkich" zmian duch rywalizacji pozostał i praktycznie każdy może stoczyć "prawdziwą" walkę bokserską.
Rury wyścigowe
Rury wyścigowe
Rury wyścigowe

Wyścigi na rurze to bardzo zabawna i widowiskowa konkurencja. Może brać w niej udział 10 osób jednocześnie. Przebiegnięcie choćby 50 metrów, trzymając między nogami rurę o średnicy 55 cm, wcale nie jest takie łatwe. Szczególnie, że tą rurę trzyma pięć osób jednocześnie. Rury produkowane są w dwóch rozmiarach- dla dzieci i dla dorosłych.
<< Start < Poprzednia 1 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 15 z 15
 
  dmuchane zjeżdzalnie
zjeżdżalnie
gigantyczne piłkarzyki
piłkarzyki
zamki dmuchane
zamki
colloseum
gladiatorzy
byk rodeo
rodeo
trampolina bungee
eurobungee
 
               
               
 
   
 
Czy wiesz, że...
W każdym z nas drzemie duch przygody i chęci sprawdzenia się w niecodziennej sytuacji. Tak tylko, żeby wiedzieć... Proponujemy szereg sposobów na to, by w końcu się o tym przekonać.
Menu serwisu
O nas
Atrakcje dla dzieci
Do rywalizacji
Usługi dodatkowe
Integracje
Pikniki firmowe
Programy dla dzieci
Impresariat
Referencje
Kontakt
Galeria
Formularz
Gościmy
Aktualnie jest 11 gości online
Panel administracyjny
Administrator
Zaloguj się
 
 
     
  ustaw jako startową  
  dodaj do ulubionych  
     
  www.zamkidmuchane.pl