O nas arrow Integracje
Imprezy firmowe -Integracje
Jeśli chcecie zorganizować imprezę firmową lub wyjazd integracyjny dla swojej firmy to my Ci w tym pomożemy. Imprezy firmowe to nasza specjalność! Znajdziemy i zarezerwujemy miejsca w hotelu (dysponujemy bogatą bazą hotelową a z niektórymi współpracujemy na stałe). Ustalimy menu, agendę spotkania, zorganizujemy transport oraz wszelkie niezbędne rzeczy potrzebne do szkolenia no i naturalnie zapewnimy niebagatelne atrakcje). Na czas pobytu w hotelu zapewniamy opiekę i maksymalnie szybkie rozwiązywanie niejasności.
Posiadamy własny sprzęt audiowizualny potrzebny do obsługi konferencji oraz samodzielną grupę instruktorów i animatorów, która sprawi, że ten właśnie wyjazd na długo pozostanie w waszej pamięci.

imprezy firmowe
imprezy firmowe z nami zawsze udane!

Dlaczego? Ponieważ jako główny element integracji proponujemy jedną z oferowanych przez nas outdoorowych gier strategicznych typu team adventure lub team work.
W skład tego typu aktywności wchodzą:
• techniki linowe i grupowe - specjalny pakiet, gier, zabaw, sprawnościowo-integrancyjnych przygotowany dla uczestników o zróżnicowanym stopniu sprawności fizycznej i niekoniecznie najlepszej kondycji. Wszystkie 'konkurencje' wymagają współpracy miedzy uczestnikami i dostarczają wysokiej dawki emocji.  
• gry logiczne - pakiet zabaw 'statycznych' sprawdzających błyskotliwość, pomysłowość, oraz umiejętność współpracy w grupie uczestników.  
• gry terenowe - to zabawy, które łącza w sobie wszelkie aspekty tajemniczej przygody. Posługiwanie się zestawem mapa-kompas-GPS to podstawa do poruszania się w nieznanym terenie, gdzie czyha na nas moc niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń.
Chyba nikomu już dzisiaj nie trzeba tłumaczyć, czym jest i jakie korzyści niesie ze sobą współdziałanie w zespole.Imprezy firmowe i Integracja na wesoło z lekko podniesiony stanem adrenaliny to dziś bodajże najlepszy i najprostszy wzór na efektywna i zgrana kadrę pracownicza.
Biorąc pod uwagę fakt, ze jest tyle rzeczy, które każdy z nas chciałby zrobić a niestety rzadko kiedy mamy na to czas, wszelkie zajęcia typu outdoor proponowane dla Państwa firmy, wydają się być obiektywnie najlepszym rozwiązaniem. Bo właściwie dlaczego by nie zrobić tego w gronie ludzi, z którymi spędza się tak znaczącą cześć dnia, tygodnia, roku czy życia? Zabawy Integracyjne to wielka przygoda, szaleństwo, śmiech (czasem przez łzy), współpraca, aktywność i poczucie spełnienia.
Dbamy  o to, by wszelkie te pozornie teoretyczne charakterystyki stały się rzeczywistością. A jeżeli ktoś nie wierzy to niech spojrzy trochę w górę i powie, czy ten pan w kasku, który wisi na linie na wysokości 15m i tak strasznie krzyczy, to przypadkiem nie ten sam, którego codziennie widzicie w eleganckim garniturze, w nienagannie uprasowanej koszuli i wypolerowanych mokasynach, godzinami wpatrzonego w ekran bladego monitora?
W każdym z nas drzemie duch przygody i chęci sprawdzenia się w niecodziennej sytuacji. Tak tylko, żeby wiedzieć... Proponujemy szereg sposobów na to, by w końcu się o tym przekonać.
Większość zabaw można przeprowadzić zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych! Wszystkie zabawy organizowane i zabezpieczane są przez doświadczonych instruktorów, ratowników GOPR, taternikow  oraz animatorów zabaw. Stopień trudności zabaw dostosowany jest do umiejętności każdej osoby i nie wymaga dodatkowych przygotowań. Wszelkie imprezy firmowe z nami są zawsze udane!
 
  dmuchane zjeżdzalnie
zjeżdżalnie
gigantyczne piłkarzyki
piłkarzyki
zamki dmuchane
zamki
colloseum
gladiatorzy
byk rodeo
rodeo
trampolina bungee
eurobungee
 
               
               
 
   
 
Czy wiesz, że...
Najczęstszym powodem dla którego organizowane są pikniki firmowe jest jubileusz rocznicowy zamawiającego (5-, 10-lecie, lub doroczne spotkanie np. z okzji Dnia dziecka, Dnia Enegetyka itp...)
Menu serwisu
O nas
Atrakcje dla dzieci
Do rywalizacji
Usługi dodatkowe
Integracje
Pikniki firmowe
Programy dla dzieci
Impresariat
Referencje
Kontakt
Galeria
Formularz
Gościmy
Aktualnie jest 10 gości online
Panel administracyjny
Administrator
Zaloguj się
 
 
     
  ustaw jako startową  
  dodaj do ulubionych  
     
  www.zamkidmuchane.pl